ARoTMM   –   Filiala Bucureşti
ARoTMM – Filiala Bucureşti

ARoTMM – Filiala Bucureşti

ARoTMM  –   Filiala Bucureşti

MEMBRI 2013

Nr.crt.

Numele şi prenumele

ADRESA UNIV/FAC/DEPARTAMENT

1.

Adir Ancuta

LICEUL TEHNOLOGIC Gr.CERCHEZ

2.

Adir George

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

3.

Adir Victor – Gabriel

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN INDUSTRIAL

4.

Aldea Sorin

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

5.

Alecu Aurel

MECANICA

6.

Antonescu Ovidiu

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

7.

Antonescu Paun

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

8.

Apostolescu Catalin

MECATRONICA SI MECANIICA DE PRECIZIE

9.

Boiangiu Mihail

MECANICA

10.

Bruja Adrian

UNIV.TEHNICA DE CONSTRUCTII BUCURESTI

11.

Carp Ciocardia Craita

MECANICA

12.

Ceausu Valentin

MECANICA

13.

Ciupitu Liviu

ORGANE DE MASINI SI TRIBOLOGIE

14.

Comanescu Adriana

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

15.

Comanescu Dinu

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

16.

Cononovici Sergiu

INSTITUTUL DE MECANICA SOLIDULUI

17.

Costache Adrian

MECANICA

18.

Craifaleanu Andrei

MECANICA

19.

Crisan Nicoleta

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN INDUSTRIAL

20.

Daschievici Micaela

Luiza

Univ.Tehnica si Tehnologica –Braila

21.

Dima Marian

UNIV.TEHNICA DE CONSTRUCTII BUCURESTI

22.

Dobre Daniel

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

23.

Dragomirescu George

MECANICA

24.

Duca Mioara

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

25.

Dugaesescu Danut

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

26.

Dugaesescu Ileana

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

27.

Filipoiu Dan

ORGANE DE MASINI SI TRIBOLOGIE

28.

Frincu Catalin

UNIV.TEHNICA DE CONSTRUCTII BUCURESTI

29.

Ghelase Daniela

Univ.Tehnica si Tehnologica -Braila

30.

Grecu Barbu

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

31.

Haraga Georgeta

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN INDUSTRIAL

32.

Ion Catalin

MECANICA

 

33.

Ionel Simion

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

34.

Ionita Elena

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

35.

Ionita Stela

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

36.

Legendi Amelitta

UNIV.TEHNICA DE CONSTRUCTII BUCURESTI

37.

Marin Dumitru

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

38.

Mazilu Traian

MATERIAL RULANT DE CALE FERATA

39.

Moise Victor

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

40.

Neacsa Marin

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

41.

Ocnarescu Constantin

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

42.

Petrescu Florian

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

43.

Petrescu Ligia

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

44.

Petrescu Relly

TRANSPORTURI TRAFIC

SI LOGISTICA

45.

Plosceanu Barbu

MECANICA

46.

Popa Constantin

MECANICA

47.

Predescu Adrian

ORGANE DE MASINI SI TRIBOLOGIE

48.

Radu Mirica

ORGANE DE MASINI SI TRIBOLOGIE

49.

Raicu Lucian

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

50.

Rizescu Ciprian

MECATRONICA SI MECANIICA DE PRECIZIE

51.

Rizescu Dana

MECATRONICA SI MECANIICA DE PRECIZIE

52.

Sorin Cananau

ORGANE DE MASINI SI TRIBOLOGIE

53.

Spanu Alina

MECATRONICA SI MECANIICA DE PRECIZIE

54.

Stoica Dorel

MECANICA

55.

Stroe Ion

MECANICA

56.

Tabara Iulian

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

57.

Tapu Ermina

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

58.

Tempea Iosif

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

59.

Terme Daniela

TEORIA MECANISMELOR SI A ROBOTILOR

60.

Valter Elena – Narcisa

GRAFICA INGINEREASCA SI DESIGN

INDUSTRIAL

61.

Vasile Ovidiu

MECANICA